Звернення Голови правління ГО «Військово-патріотичного центру Захист Вітчизни» Ільченка В.А.

Трояни
Трояни

Підводячи підсумки майже трирічної роботи по національно-патріотичному вихованню дітей та молоді у Вінницькій області, Всеукраїнське об’єднання «Трояни», до якого входять шість громадських організацій: ГО «Військово-патріотичний центр Захист Вітчизни», ГО «Терен», ГО «Тейваз», ГО «Рось», ГО «Кремінь», ГО «Лелеки» провели більше 200 заходів. Відповідно до Рішення 13 сесії Вінницької обласної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року за № 224, було створено районні координаційні центри на базі наших організацій. Всі заходи проводилися без державного фінансування і підтримки.  

12 жовтня 2017 року об’єднання «Трояни» провели Вінницьку обласну молодіжну конференцію на тему: « Наш вклад в національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Вінниччині» з участю представників Вінницької ОДА, Громадської ради при Вінницькій обласній раді, заступника голови Координаційної ради з національно-патріотичного виховання Вінницької ОДА, головів правлінь громадських організацій, що входять в об`єднання «Трояни», та представників всіх Координаційних центрів при районних адміністраціях Вінницької області та міст обласного значення. Учасників конференції приїздив привітати депутат Верховної Ради України , усім відомий командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук.

Учасники конференції високо оцінили роботу молоді, побажали успіхів у їх праці. Та на жаль,  всі заходи проводяться за власні кошти членів організацій і зовсім без фінансової підтримки збоку держави. Хоча, «Обласною цільовою соціальною програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки» кошти передбачені. Та їх чомусь отримали інші організації, які всі разом за 2017 рік провели не більше 20 заходів. Ці матеріали можете переглянути в додатках.

Всім учасникам конференції сьогодні необхідно провести роботу серед молоді і визначитися з напрямками діяльності нашого об`єднання, вивчити програми всіх кандидатів на вибори Президента України та вивчити думку молоді і провести незалежний моніторинг, щоб прийти до єдиної думки і  підтримати єдиного кандидата на посаду Президента України, який би не на словах, а на ділі підтримував національно-патріотичне виховання. З повагою Голова правління Громадської організації «Військово-патріотичний центр Захист Вітчизни» Володимир Ільченко.
 

Кількість переглядів: 342