Всеукраїнський національно-патріотичний марафон страрував!

Трояни
Марафон СТАРТУВАВ!

Марафон СТАРТУВАВ! 

16 листопада, об’єднання громадських організацій Вінниччини розпочали акцію «Всеукраїнський Національно-Патріотичний Марафон», яка проходила відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

Захід відбувся за підтримки обласної державної адміністрації, обласної та міської ради. 

«Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління українців має стати пріоритетним напрямком діяльності не лише держави, але й суспільства загалом», – зазначив один з організаторів заходу, голова громадської організації «Лелеки» Андрій Мельничук. «Наша основна мета – реально втілити у життя Стратегію, про яку йдеться у минулорічному Указі Президента України», – додав він. 

Марафон стартував у Вінниці із вшанування пам'яті загиблих героїв покладанням квітів та вінків до Меморіалу Слави й Пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.

Далі учасники акції попрямували до Могилів-Подільського, де на базі монтажно-економічного коледжу відбулася презентація ряду показових національно-патріотичних заходів, серед яких декламування віршів українських класиків, виконання народних пісень, демонстрація основ самооборони та рукопашного бою. Учасники марафону дякують за теплу зустрі коледжу.

Урочистості проходили за участю громадських організацій регіону, зокрема «Кремінь» голова - Сердюк Олександр(об’єднує представників Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Ямпільського, Томашпільського та Чернівецького районів), Військово-патріотичного центру «Захист Вітчизни» голова Ільченко Володимир(місто Вінниця та Вінницький район) "Лелеки" голова Мельничук Андрій (Немирівкий , Липовецький, Іллінецький, Гайсинський, Тульчинський, Оратівський райони) "Тейваз" голова Ковальчук Артем (Жмеринський, Тиврівський, Барський, Шаргородський райони) "Рось" голова Новіцький Андрій (Калинівскьий, Літинський, Козятинський, Погребищенський, Хмільницький райони) "Терен" голова Кошельник В'ячеслав (Бершадський, Теплицький, Крижопільський, Тростянецький, Піщанский, Чечельницький райони)

У Могилів-Подільському вшанували память захисників Батьківщини, покладанням квітів, на мітингу була присутня місцева влада, зокрема мер міст Бровко П.П. продемонстрував "Майдан Шани" який вони зробили разом з громадою.

По дорозі від Вінниці до Могилів-Подільського разом з бійцем АЙДАРУ з позивним "Кіндрат" вшанували память бойового побратима Малюти В. у селі Березівка Чернівецького району.А також зі всім марафоном вшанували память загиблих за Батьківщину на "Майдані Шани" у Могилів-Подільську. Як видно на фото на стіні зображені портрети АЙДАРІВЦІВ Римара І.В. та Ковриги С.В. Зі слів мера дізнались що в їхню честь названа вулиця Римар-Коврига.

Запрошуємо, усіх активісті та не байдужих приєднуватись до нашого марафону.

Вбудована мініатюра для Марафон СТАРТУВАВ
Марафон СТАРТУВАВ
Кількість переглядів: 1133