ПРИНЦИПОВА ПОЗИЦІЯ

Трояни
ПРИНЦИПОВА ПОЗИЦІЯ

Сьогодні, 1-го лютого 2018-го року, відбулося засідання Громадської ради при Вінницькій обласній раді, на якому підвели підсумки роботи Громадської ради за 2017 рік. Активну участь у цьому засіданні прийняли представники Всеукраїнського об’єднання «ТРОЯНИ», до якого входять і шість громадських організацій Вінниччини.

Громадська рада підняла ряд важливих питань, в тому числі і питання роботи Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Вінницькій обласній державній адміністрації. Голова правління громадської організації «ТЕРЕН», Кошельник В’ячеслав, висловив свою думку та вказав на недоліки в роботі представника від громадськості. Запропонував громадським організаціям призначити представником від громадськості молодого, енергійного, талановитого, перспективного, краще всього, юриста, який би зайняв посаду замісника голови Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Вінницькій обласній адміністрації. 

Причиною цього послугувало те, що шість громадських організацій: ГО «Військово-патріотичний центр «Захист Вітчизни», ГО «ТЕРЕН», ГО «ТЕЙВАЗ», ГО «РОСЬ», ГО «КРЕМІНЬ», ГО «ЛЕЛЕКИ», які згідно з рішенням 13 сесії Вінницької обласної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №224 створили районні координаційні центри з національно-патріотичного виховання в містах обласного значення та районних центрах, але до сьогодні не отримали державного фінансування на їх роботу відповідно до пункту 1.1 та пункту 4.2 додаток №4. Хоч це питання неодноразово піднімалося перед керівництвом Вінницької ОДА та на позачерговому Всеукраїнському форумі «Координація через діалог», що проходив 6-7 грудня в місті Вінниці. В’ячеслав Кошельник вбачає головну причину в не доопрацюванні заступника Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Вінницькій обласній державній адміністрації – Андрія Мельничука. Громадська рада вирішила розглянути це питання за круглим столом, на який запросити представників Вінницької ОДА та громадських організацій національно-патріотичного спрямування.

На сьогодні, це питання важливе та потребує негайного вирішення.
Павло Сухаревський

Кількість переглядів: 692