Цілительство

Рубрика де представлені увазі читача різні види цілитильсва, народні рецепти. Розпочнемо її з публікації матеріалів що стали уже історією. В них розповідається про наших славних земляків та їх можливості. В подальшому будемо знайомити і з нашими сучасниками.

Двадцять вісім років. Виросло нове покоління та дало життя наступному. Багатьох свідків тих подій уже немає серед нас. А молодь навіть і не здогадується що початок біодіагностиці, дали їх земляки, молоді вінничани, в далекі вісімдесяті. Розробивши доступні кожній нормальній людині способи розвитку резервних можливостей організму. Тож, для початку, пропонуємо увазі читачів відбірку статей того часу. Розпочнемо знайомство із публікацій тодішньої «Робітничої газети» - органу ЦК Комуністичної партії України. Автор статей, Паламарчук Василь Миколайович, пенсіонер і сьогодні в рядах журналістів. Очолює Вінницьку обласну спілку журналістів. В ті далекі роки, молодий талановитий журналіст, який мав сміливість доносити до читачів заборонену тему.

До уваги читачів стаття В. Паламарчука. Там ви зможете знайти посилання на інші матеріали розміщені в «Робітничій газеті» на цю тему.

В цій книзі ви знайдете рідкісні народні рецепти настоїв, мазей, натирань, для лікування різноманітних хвороб
Ці слова з листа вінничанки М. А. Ямкової до редакції на­шої газети — по суті, і відгук на публікації «Людина-рентген» («РГ» за 13.04.89 р.) та «Чи існує «людина-рентген»?» («РГ» за 3.08.89 р.), це і розповідь про своє горе, про надії на радість. А втім надамо слово самій Марії Андріївні: «Після важкої хвороби у десятирічному віці дочка Оленка повністю втратила зір....