Самовдосконалення

Шлях до саморозвитку

Шлях до саморозвитку

Курс лекцій, що пропонується читачам, дає можливість розвинути резервні властивості свого організму, які можна буде застосовувати в повсякденному житті. А саме, розвинути внутрішнє бачення, тобто можливість сприймати навколишній світ без допомоги очей.

В сиву давнину наші предки такі можливості мали. Ще й досі в сибірській тайзі є люди, які по відбитку ступні можуть визначити вік людини, ціль приходу і її місцезнаходження в даний час. Те, що деякі екстрасенси демонструють глядачам, на сеансах: пошук безвісти зниклих людей чи біодіагностику хвороб, може розвинути в собі кожна людина. Усе залежить від віку та методики навчання. Наш курс пропонуємо лише тим, в кого розвинений від природи художній тип характеру. Тобто, той. хто може легко уявити перед очима будь-які предмети чи пейзажі. Всім, іншим дана методика не підійде.

Повернемося до наших предків, відголосом знань яких, до цих пір є Буддизм. Адже його родоначальником є син оріянського царя, племені Саків - Гаутама, який заради просвітлення відмовився від престолу. Його батька звали Судгоданом, а матір Маєю. Ім'я Будда означає оріянською мовою -"пробуджений", тобто пробуджений до нового духовного життя.

Усі ви чули про фантастичні можливості йогів, та це лиш крупинки загублених знань оріян. Але ніхто вас не силує податися в буддисти, чи в якусь іншу віру. Повернутися до втрачених знань, можна лиш заглибившись у свою генетичну пам'ять. Там ви знайдете все, що мали ваші предки, не залежно від того, чи були вони у вас оріянами. Усі народи мали свої таємні знання і ви як спадкоємці маєте повне право на них. Потрібно лише згадати, точніше навчитися згадувати.

Саме цьому покликана послужити дана праця. Поштовхом до написання якої стали трагічні події 6 та 20 травня 2003 року, що сколихнули не тільки Вінницю, але і всю матінку - Україну. (Маються на увазі, вибухи в маршрутках м. Вінниці) Показали нашу повну беззахисність перед лицем небезпеки. Постраждали люди, без скидок на матеріальний стан, положення в суспільстві чи ще якісь привілеї. Усі стали заручниками... А все тому, що загубили у віках шосте чуття, внутрішній зір, телепатію. Резервні можливості свого організму не розвивають.

Нагло сміються учені з екранів телевізора та газетних шпальт із "доморощених" екстрасенсів, всіляко мішають тим, хто стає на шлях розвитку, самовдосконалення. І ось вам підсумок! Ніхто не знає про те, що чекає його завтра. І будьте певні ніхто не захистить. Біля кожного не поставити міліціонера.

Ваша доля у ваших руках. Лише вам вирішувати чи розвивати свої резервні можливості чи ні. Будь те уважні і ви помітите тих, хто буде мішати, відволікати від занять, створювати перешкоди. Це будуть ваші вороги. Вороги людства та прогресу. Ті, хто хотів би бачити вас темним бидлом у ярмі.

Ваша і тільки ваша справа, як жити, чим займатися, і як себе та близьких уберегти від небезпеки. Я думаю ніхто не збідніє і не похудає, якщо відмовить собі в порції морозива, а придбає цей журнал.(Стаття виходила в світ в республіканському інформаційному, науково-популярному, довідковому журналі «Екзотика» за 2004 рік) Можливо він і не принесе особисто вам якоїсь великої вигоди і нехай береже вас провидіння від лиха. Та, рано чи пізно, знайдеться той, кому ця стаття, буде провідною зіркою. Допоможе стати на ноги, вистояти в житті, допомогти ближньому.

Старанно виконуючи прості вправи, ви зможете навчитися бачити навколо себе, без допомоги очей. Бачити по бажанню, як спереду себе, так і позаду чи з боку. Трохи згодом повіривши у свої сили та, зрозумівши, що божий дар не можна примінити на шкоду, навчитеся бачити крізь непрозорі предмети. Такі як тканину, пластик, фольгу, папір.

Цей журнал підключено до потоку космічної енергії оріян. Білої раси, що мешкала на терені України. За свідченням Батька історії Геродота, їх столиця знаходилася на березі священної ріки БОГ ( з 1926 року перейменованої у Південний Буг) у тому місці, де в неї впадає дивний струмок гіркої води. Від гирла ріки до столиці Царських Скіфів човном можна добратися, як стверджує Геродот, за чотири доби . Знаходилась вона за місцевістю, яка тепер, як і в ті часи, називається "Згаром". По ній протікає й однойменна ріка Згар. Саме завдяки благодійному впливу енергетичних потоків Вінниччина славиться своїми людьми з неординарними властивостями.

Що потрібно усвідомити ?

Перш за все, зрозуміти: ці знання не можливо примінити на шкоду. Вони даються вам лише тому, що ми переживаємо важкі часи терору. Важко дивитися на понівечених безвинних людей. На їх місці, міг бути любий з вас.

Це малесенька крихта від таємних знань, що може опанувати людина без спеціальної підготовки, лише завдяки природженому таланту розвиненої уяви, тобто художньому типу мислення. І цей курс навчання розрахований саме на таких.

Лише той, хто розвине в собі, внутрішній зір надалі зможе розвиватися, самостійно використовуючи наші методичні посібники.

Із самого початку хочеться попередити любителів оковитої та наркоманів: не тратьте даром час і гроші, в вас нічого не вийде. Усе будується на взаємодії внутрішньої психічної енергії особи з космічним енергетичним потоком. На прийняті принципів добра і Світлих сил Природи.

Найбільших результатів може досягти молодь у віці 15-18 років, що сповідує здоровий спосіб життя. Планує пов'язати своє життя з роботою, де потрібні такі можливості. А саме: таможня, прикордонні війська, спецслужби, геологи, міліція, рятувальники...

Безумовно, для власного виживання, ці можливості згодяться кожному. Маючи такий дар, ніхто не сидів би спокійно, біля смертоносного вантажу.

Хочеться з самого початку попередити батьків. Не заставляйте силоміць займатися вправами, що вам даються, своїх чад. В тих, хто не хоче сам займатися, під примусом нічого не вийде. Не потрібно псувати нервову систему ні собі, ні комусь.

Система навчання дуже проста, але будується вона на добровільній, свідомій тязі до знань і самозбереження.

Навіть ті, хто розвив в собі цей дар, та не кинув палити та зловживає оковитою, не говорячи вже про наркотики, дуже скоро і назавжди його погубить. Не займайтеся заради потіхи. Це престиж, яким ніхто розумний, не хвалиться.

З чого розпочати?

Ви вирішили твердо зайнятися розвитком резервних можливостей свого організму. Для цього вам необхідно придбати оригінал "Курсу лекцій по розвитку резервних можливостей організму", або попасти на лекцію з практичними заняттями. Ксерокопія в пригоді не стане. Для тренувань потрібен енергетичний потік до якого необхідно приєднатися. Зв'язок із потоком підтримується тим запасом енергії що знаходиться на символіці, яку ви бачите на третій сторінці обгортки журналу. Це символ світлої Сонячної енергії і могутності, що допомагав нашим предкам. Тільки поєднавшись з ним, та запустивши мале коло кругообігу енергії, можна розвинути у собі внутрішній зір.

Ті хто розвиває в собі можливості для світлих справ та добрих вчинків, для свого духовного росту використовують Сонячну енергію. Як під'єднатися до цих потоків і покликаний навчити даний курс. Для інших вчинків існують практичні заняття з так званої чорної магії. Там використовують інші енергетичні потоки і отримують відповідні можливості.

Ми ж учимося заради власної безпеки та самовдосконалення. Кожен, хто опанує даний курс , зможе розвивати свої можливості і дальше. Наприклад : зцілювати потоками космічної енергії, розвивати зорову пам'ять, освоювати телепатію, знати минуле і майбутнє, займатися пошуком корисних копалин, скарбів, зниклих предметів та людей. Для цього з числа слухачів можна буде відібрати самих талановитих . Допомогти їм розвинути себе дальше і навіть працевлаштувати. А всі ті, хто зуміє розвинути в собі дар внутрішнього зору ( ясновидіння) , будуть нарозхват в охоронних службах для банків, офісів, вартівників приватних осіб.

Навчившись зможете захистити себе, рідних та близьких. Матимете гарантований заробіток та перспективу на майбутнє. І так зрозуміло. Починаємо з себе. Маємо курс лекцій на сторінках журналу "Екзотика". З початку беремо і уважно прочитуємо. Зважуємо всі "за" і "проти". Повірили ви написаному, чи ні, ролі не грає. Якщо у вас є бажання уміти, приступаєте до занять.

Для кращого сприйняття світлих енергій приведіть себе в порядок. Прийміть душ. Згадайте щось радісне з свого життя. Заспокойтеся.

Початок занять

Створіть спокійну обстановку. Прийміть зручну позу. Лежачи або сидячи. Кому як зручніше. Відкиньте подалі ваші турботи . Зосередьтеся. Візьміть до рук журнал. На третій сторінці обкладинки, ви бачите зображення трисуття в обрамлені подільського Сонця. Це символ Творця. Про нього було відомо оріянам ще близько 15000 років тому. Приблизно 7500 років тому, в межиріччі Бога й Дністра, вони утворили одну з найдавніших у Світі землеробських культур - так звану буго-дністровську. Правильніше було б називати її Подільською. Саме від Подільської культури, що дала найдавніші паростки української державності, ведемо ми український календар, що замінив більш давній оріянський. За українським календарем 2004 рік сучасного літочислення є 7512 роком , або 11004 Дажбожим.

Уважно подивіться на зображення. Закрийте очі. Спробуйте відтворити цей образ у своїй уяві. Зосередитися й спробуйте утримати його. Повторюйте спроби, поки це вам не удасться.

В когось може вийти з першої спроби, а в кого і з десятої. Не хвилюйтеся. Наберіться терпіння. Якщо у вас є талант, уявляти перед очима хоч, що не будь, то зможете і це.

Якщо ви не можете уявляти, це не ваш шлях розвитку. І не потрібно даремно тратити сил. Уявіть символ, ніби перед очима, і так утримуйте якомога довше. Утримуйте його на відстані близько 1 метра. Коли вам це буде легко вдаватися, подумки пошліть туди з точки вище перенісся, енергетичний потік. Для цього потрібно перевести увагу на точку трохи вище перенісся. Так зване третє око. В те місце, де індуси малюють на чолі краплинку.

Згодом побачите внутрішнім зором, як із третього ока рухається туманоподібний потік прямо на символ.

За умови, що ви все робите з чистими помислами, і дійсно бажаєте добра собі та ближнім, Символ почне світитися. Він ставатиме все світлішим і світлішим. Золотистим. Нарешті, стане дуже ясно золотим. Майже білим. Когось це світло буде осліплювати, а комусь у його сяйві буде зручно та затишно. Усе залежить від ступеня вашого духовного розвитку.

Старайтеся якомога довше знаходитися в цьому стані. Майже не помітно для вас, фон на якому був символ, стане мінятися. Залежно від кольору, на якому його бачите, ви сприймаєте відповідні енергетичні потоки. Це будуть енергетичні потоки егрегорів різних релігій, Землі, Сонця, знаків Зодіаку, Богів забутих цивілізацій та сучасних. І якщо душа, розвинена та свідома , вона ніде не зупиниться й приведе до Творця.

Побачите яскравий золотий символ на білому фоні. Ви досяглії мети. Лише тепер попробуйте, не розплющуючи очі роздивитися навкруг. Ви зможете побачити себе. З будь-якого боку.

До того, як не дійшли до стану, в якому видно золотий символ на білому фоні, пробувати дивитися не можна. Спеціально уявляти золотий символ на білому фоні також не можна. Він повинен появитися сам. Навіть, якщо вам прийдеться чекати дуже довго, і повторювати свої заняття занадто часто. Наберіться терпіння і працюйте.

Якщо ж відступите від цих правил, та спробуєте раніше часу, вам ніколи не навчитися бачити внутрішнім зором у цьому житі. Ваш внутрішній страж заблокує духовний розвиток. В такому випадку будете могти лиш уявляти задумані картинки.

Уважно прочитайте це попередження та зверніть на нього особливу увагу. Мені все одно будете ви користуватися "третім оком" чи ні. У своїй еволюції всі люди, рано чи пізно, доживуть до того, що матимуть таку можливість.

В козацьку добу, ще було досить багато ясновидющих. Звали їх характерниками. Навіть кошовим отаманом не можна було бути, якщо не розвите шосте почуття. Такі люди, є і тепер. Просто себе вони не рекламують. В даний час, ворожі людям релігії, прикладають зусилля, щоб зупинити наш розвиток. Звертати увагу на такі дрібниці не має потреби. Поступальний рух розвитку людства не зупинити нікому. Саме життя заставить нас займатися собою. Вижити зможуть спритніші.

Ви спробували із закритими очима подивитися навколо. Вам дивно. Ви не вірите собі. Перша думка - що це все ваша уява, фантазія... Заспокойтеся. Не поспішайте відкривати очі. Розслабтеся. Це лише перший крок у чудесну країну Знань. Ви навіть гадки не маєте, чого ви досягли? Ви геній! Так, так це не перебільшення. А, Дажбожий дар. Чарівна можливість зазирнути у невідоме. У не досяжне простим смертними. Те, що є казкою для більшості людей, що учора було казкою для вас, стало дійсністю. Цей курс навчання саме ваш.

Практичні заняття.

Пораділи і досить. Геній - це лише один відсоток талану і 99 важкої праці. І навіть не думайте - що ви, вже великі майстри. Щоб добитися серйозних результатів потрібно систематично працювати. Тримати себе у формі. Не давати своїй душі лінитися. Те, що у вас художній тип характеру, не ваша заслуга. Ви родилися такими. Вашою вона була б тоді, коли б самі її розвили.

А далі, щоб закріпити й розвинути резервні можливості організму, потрібно систематично виконувати вправи. Вони поділяються на фізичні й дихальні.

Фізичні вправи:

1. Розслаблення м'язів. Ляжте на спину. Руки вздовж тіла. Голова прямо, без подушки. Очі закриті. Дихання рівне. Рот закритий. Повністю заспокойтеся й постарайтесь якомога сильніше розслабити всі м'язи. Зверніть увагу на щелепи. В багатьох людей вони постійно стиснені. Це говорить про те, що ви не заспокоїлися. Знаходитися постійно в стресовій ситуації.

Коли у вас перед очима стане один фон, не має значення якого він кольору, робите наступну вправу.

2.. Напруження м'язів. Для цього вам по черзі потрібно напрягти м'язи всього тіла. Спочатку напружуємо м'язи правої руки. Потім лівої. Дальше м'язи ніг, спини, живота. Слідкуємо щоб не напружувалися м'язи шиї та щелеп. В повному напружені знаходимося 20-30 секунд. І знову розслабляємося. Такі вправи робимо 10-15 хвилин кожного дня.

Спочатку буде важко, згодом організм привикне і таке просте навантаження буде виходити просто та легко. Хвилюватися не потрібно, якщо на перших заняттях буде жарковато. Це нормальна реакція вашого організму.

Результат: приємна втома, повне розслаблення м'язів. Синій колір перед внутрішнім зором .

 

Дихальні вправи:

Перед тим, як розпочати зайняття по диханню, необхідно, прийняти зручну позу, розслабитися. Пробувши в такому стані 5-6 хвилин, вирахуйте кількість вдихів, що ви робите протягом хвилини. Для цього візьміть годинник, що показує секунди. І знаходячись в розслабленому стані порахуйте кількість вдихів, що ви робите рівно за 3 хвилини. Число, яке отримаєте, поділіть на три. Це і буде середня кількість вдихів за хвилину. Запишіть цю цифру. До неї ви будете повертатися досить часто і по ній будете звіряти результати свого руху вперед до мети. В не тренованих людей ця цифра буває різною. Від 7-8 до 22-36 вдихів за хвилину.

Знаючи свій середній показник, приступаєте до дихальних вправ. Із самого початку вам потрібно зрозуміти самим скільки часу займуть у вас ці вправи. Для нормальної роботи організм повинен без напруження спокійно обходитися 8-12 вдихами за хвилину. В залежності від свого середнього показника можете орієнтовно вирахувати кількість днів для занять. Нормальна середньостатистична людина без важких захворювань, може за день занять, рухатись до мети зі швидкістю один вдих за добу. Сильно навантажувати організм не можна.

Самі дихальні вправи дуже прості. Знаходячись у зручній позі, повністю розслабившись вдихаєте повітря, бажано носом, та затримуєте його видих на 5-6 секунд. Вправи бажано проводити двічі на день по 15-20 хвилин. Результати звіряйте на другий день, розслабившись і повністю заспокоївшись. З часом ваш середній показник наблизиться до норми.

Дихальні вправи очищують весь організм від шлаків і в першу чергу капіляри. Ні в якому випадку не навантажуйте організм. Очищатися він повинен поступово, так як і засмічувався. Регулярно займаючись, залежно від засмічення вашого організму, через 4-7 днів відчуєте результат. Будуть чесатися мозолі, старі післяопераційні рубці. Може трохи піднятися температура, бути слабкий розлад у кишково-шлунковій системі. Усього цього боятися не потрібно. Ці симптоми проходять протягом доби, а то і скоріше. Вживати будь які ліки в цей час не потрібно. Продовжуйте вправи до тих пір, поки без навантаження не станете робити 8-12 вдихів на хвилину.

Потрібно зауважити, люди - астматики повинні такі вправи робити дуже й дуже повільно та обережно. В багатьох випадках на практиці дихальні вправи приводили астматиків навіть до повного одужання. Доречі методика лікування астми славнозвісного доктора Бутейко з Новосибірська побудована саме на таких вправах.

Для тих, хто опанував, цей курс простих вправ і привів свій організм до норми, більше не буде великих проблем із власною безпекою. При умові, що ви правильно й старанно виконали всі вправи та підключилися до благодійного енергетичного потоку, який завжди був покровителем України, ваш успіх гарантовано.

Усі ж ті, що вирішили зайнятися розвитком паранормальних властивостей заради збагачення, чи інших злих умислів, остануться такими як були. Навіть, якщо у них дуже розвинена уява, духи предків не дозволять зловживати Дажбожим даром.

Цей курс розрахований на простих людей. І при вище перерахованих умовах, ним зможе скористатися будь-хто з бажаючих. Він є першою сходинкою, що дає можливість розвиватися все далі і далі. На цьому наш курс навчання закінчується. Тепер ви можете приступати до застосування своїх можливостей у житті.

Для цього просто подивіться на себе збоку. Погляньте на обличчя, потім і на все тіло. Розглядайте себе з усіх боків. Ваш внутрішній зір буде підкорятися вашим думкам. Так поступово вчіться дивитися навкруги. Опанувавши це, ваш дух буде показувати вам і ті предмети, що знаходяться під одягом , в сумці чи пакеті. Відтренувавши - усе це дома, ви будете мати можливість користуватися своїм даром і в повсякденному житті.

Власна інтуїція підкаже: коли і на що потрібно дивитися. До тих пір поки не переконаєтеся, що ви дійсно бачите , а не уявляєте, демонструвати свої властивості не бажано.

Лише переконавшись у тому, що ви вже розвили цей дар, можете викорискористати його в повсякденному житті. Для тих людей, що опанують цей курс, підготуємо методичні посібники по розвитку можливостей для різних спеціальностей.

Будьте певні через якихось 10-15 років основна маса лікарів, ветеринарів, працівників міністерства з надзвичайних ситуацій, геологів, працівників таможні і розвідників буде ясновидцями. Розвиток людства не зупинити, а той, хто не зможе знайти часу й терпіння на свій саморозвиток залишаться за бортом прогресу. Щиро бажаю успіхів і натхнення.

До уваги читачів. Цей матеріал, мав істотне значення для виживання і саморозвитку людини, до 2012 року. Так званого - кінця світу. Діти народжені після цієї події, мають уроджені, природні нахили, до таких можливостей людини. Якщо їм не будуть навмисне гальмувати розвиток, то вони зможуть без особливих зусиль мати та користуватися вище згаданими можливостями.

Сонячна система та земля вступили в епоху Водолія. Водолій - це не водна стихія, а система управління хвилями, вібраціями. В даний час на землі іде форсований відсів людиноподібних істот – гібридів. Тих, що не пройшли відбір на людяність. Всіх, хто не зумів, у собі подолати тваринні інкстинти та розвити хоть зародки любові до ближнього, Природи. Той, хто пробудив у собі, почуття гідності, повагу до рідних та близьких, полюбив це життя – ще можуть спробувати змінити долю. Пройти цей курс самостійно. Для цього потрібно чітко, для себе, віднести себе до раси. Гени якої ти маєш. З якою себе ототожнюєш. Щоб її егрегор міг тебе побачити, ототожнити з собою. В дальнішому бути покровителем.

Чітко уявляти символ Трисуття на тлі сонця, непотрібно. Так, як ми живемо вже в іншому світі. І тільки ваш щирий вибір, дасть можливість покровительства. Вас упізнають, допоможуть. Робите все як описано в цій методиці, лише не уявляєте символ. В ході занять, ви побачите можливо інший символ вашої суті. Ті ж, що мали предками оріян, будуть бачити символи описані вище.

Ніхто не повинен розчаровуватися. Це ваша суть. Підсумок життя. Ваші заслуги і нагорода. Як говорили мудрі: що посіяв, те й пожнеш.

P.S. Для тих, хто зацікавився цією темою рекомендую прочитати книги Василя Чумаченка «Шлях у невимовне» та «Крик пугача», де автор поведе вас на екскурсію в екзотеричні знання характерників. Це дасть змогу, тим хто схоче стати чарівником, зрозуміти принципи розвитку Людини.