Хто такі "Трояни" ?

Трояни  — це добровільне об’єднання громадян, яким не байдуже власне здоров’я, майбутнє українського народу, нації, країни. Це співдружність тих, хто хоче підкорити свою внутрішню психічну силу. Мати можливість свідомо управляти своїми першими трьома енергетичними центрами задля блага усіх.

На сьогодні всім відомо, що в організмі нормальної людини повинні бути урівноважені дві протилежності (добро і зло), чи як тепер модно називати, інь та + янь. Вздовж тіла людини розміщені енергетичні центри, так звані чакри, в нас їх називали чарами. Це саме про них співається у всім відомій народній пісні: "Гей наливаймо повнії чари, щоб через вінця лилося…",  —  Мається на увазі, що потрібно наповнювати енергетичні центри ПРАНОЮ, а не заливати «харю» спиртним. Прана це позитивна енергетика якою зцілюють хвороби, загоюють рани, лікують душу, використовують у безконтактному бої. З прани в бойових мистецтвах, будують так звані: золотий колокол, залізну рубашку, енергетичний захист.

Якщо, використовувати терміни, що збереглися завдяки священним книгам - Ведам, які залишили нам, на зберігання у буддистів арії, то на тілі людини розміщено сім основних центрів - чакр. Це ті центри, які максимально могли опанувати ті гібридні народи, що утворювалися від злиття білої Раси з туземним населенням та нагами. А взагалі, на тілі людини розміщені 9 центрів (чар). Ще 4 розміщуються за межами тіла, трохи вище голови людини. Так, що, біла Раса, при умові правильного розвитку мала потенційну можливість розвинути всі 13 чар.

Минули люті п’ять тисяч років Ночі Сварога і з 2012 року людство вступило в нову еру Водолія. Ера Водолія - це період, коли всі повинні опанувати енергію хвиль. Залишки білої Раси, так звані Орії, в даний час просипаються від вікового сну. В них починає проявлятися генетична пам'ять, важливо їм, на даному етапі життя, усвідомити свою земну місію, щоб вчасно змогти допомогти іншим, в основному гібридним народам, розвити їх чакри так, щоб ті мали змогу вийти на нову сходинку розвитку.

Ера Водолія це остання сходинка, в розвитку Оріян на Землі. Подальша їх доля - це життя та праця у Духовних світах. Сьогодні вони мусять розвиватися самі і своїм прикладом показувати переваги духовного розвитку іншим.

163_2001_yingyang_choo.jpgВ минулу епоху, за задумом Сил Космосу, були великі міграції народів, з метою їх кровозмішення для виведення більш пристосованих форм людини до нового життя на Землі. Маємо на увазі Землю – живий організм, що також росте та розвивається. На ній тепер проходять позитивні зміни та формуються інші умови для життя. Згідно з священними писаннями, наша планета перейшла на четверту чакру, а це означає, що на ній зможуть проживати тільки істоти з відповідними параметрами. Ось чому в даний час в світі так багато суїцидів, загострення хронічних хвороб, онкології, інсультів та інфарктів. В людей немає цілі в житті, ідуть майже по всьому світі гібридні війни. А правильніше, війни гібридів.

Звідси випливає закономірний висновок: якщо не показати шлях для виживання цим істотам, то це приведе до винищення життя на землі. На сьогодні в цьому світі, народи що не зуміли полюбити ближнього, а отже піднятися на сходинку вище в своєму розвитку – приречені. Звісно, що достукатися до кожного не можливо, в силу того, що Оріян на планеті зосталося дуже мало, та і умов для плідної праці немає. Всі, так звані, «приречені» в епоху Водолія духовно з кожним днем сліпнуть. А отже не завжди мають змогу об’єктивно оцінювати ситуацію. Тому відноситися до таких осіб потрібно толерантно, по можливості як до дітей. В першу чергу необхідно допомагати молоді, так як це майбутнє планети.

Трохи запізно, але все таки вийшов Указ Президента: Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді - держава звернула увагу. Тепер свідома молодь може об’єднуватися та бути прикладом для інших. В Вінниці розпочав свою роботу Всеукраїнський марафон національно-патріотичного виховання дітей та молоді. До нього мають змогу приєднатися всі бажаючі. Це не політизований рух молоді, що втілює в життя державну програму та згуртовує однодумців, для побудови світлого майбутнього та створення нормальних умов життя.

Всім відомо, що в нормі, людина повинна розвиватися фізично, морально та духовно. Зрозуміло, що з чахлика-патріота, толку мало, а тим більше, з обкуреного чи п’яниці і поготів. Про духовний розвиток у нас практично навіть і поняття не мають. Левову частку цих недоліків прагнуть ліквідувати учасники Марафону ведучи пропаганду здорового способу життя, проводячи наглядні покази бойових мистецтв, відкриваючи спортивні секції, туристичні гуртки, організовуючи дозвілля. З першого ж дня Марафон підтримала ГО «Вінницька обласна федерація айкідо та бойових мистецтв «Коловрат», керівник Дмітрієв Є.Є., чудово доповнивши показовим виступом своїх вихованців, програму презентації ГО «Кремінь» на базі «Монтажно-економічного коледжу» в місті Могилеві-Подільському. Організатори Марафону в свою чергу прийняли активну участь в відкритті секції ГО «Вінницької обласної федерації айкідо та бойових мистецтв «Коловрат» в с. Нікрасово Вінницького району.

Взагалі-то, ми надіємося на всебічну підтримку всіх свідомих людей, а особливо молодих, кому не байдуже власне життя та майбутнє України.

Ми розуміємо, що тільки в здоровому тілі може жити, здоровий дух. Тому і основну увагу спочатку приділяємо укріпленню тіла. Пропонуємо спочатку фізичну підготовку, активне дозвілля, виховуємо почуття краси, любов до природи. Вчимо боронити довкілля. Прагнемо виховати особистість, яка буде поважати ближніх та зможе постояти за себе, захистити свою родину, країну. Вчимо мудрості наших предків, спритності та витривалості козаків, розвиваємо практичні навики характерників.

Кожна людина тільки наполегливо працюючи над собою, самоудосконалюючись, зможе розкрити в собі резервні можливості організму, свої таланти. Крок за кроком працюючи над собою, під пильним наглядом досвідчених майстрів, розвивати чакри свого організму. Всі етапи розвитку потребують наполегливості, самодисципліни, відповідального відношення до роботи. На сучасному етапі розвитку, люди здають, так би мовити, екзамен на «професійну придатність». Тільки ті, хто уже усвідомив, що наше призначення на Землі – це віддане служіння силам Світла, Добра, Природі, а отже і всьому Людству, зможуть розкрити свої таланти. Так як всі чарівні сили Всесвіту служать для загального блага та процвітання.

На першому етапі, в наш час, розкриття чакрів проводиться поступово з нижніх і до верхніх, по тілу людини. Пояснювати, що таке чакри та де вони знаходяться, немає потреби, тому що на цю тему є достатньо літератури, а ми прагнемо мати справу з більш-менш грамотними та свідомими особами. Нас цікавлять особи які вже готові здавати екзамен на придатність для нового життя. Всі роботи пишуться на державній мові. Ті жителі України, що в силу якихось фізичних чи духовних вад, не мають змоги опанувати мову країни свого проживання, в рахунок не беруться, так як це для них буде не посильна праця.

Козак і перша чакраПершою пробуджують полову чакру, що знаходиться в районі передміхурової залози. Тут живе сама велика тваринна сила – напівсвідома сила продовження життя. ЇЇ прояви: не завжди оправдана боротьба за лідерство, жадоба влади, чванство, наглість і страх. Усвідомити, а тим більше управляти нею, може далеко не кожен. Тут потрібні розум і хоч маленька мудрість. Перше і друге людина отримує спочатку в колі сім’ї, друзів, з навколишнього оточення. Згодом вивчає чужий досвід з книг, кінофільмів, при спілкуванні. Приміряє до свого життєвого досвіду і формує, якщо здатна, свою точку зору. І тільки тоді, коли вона має свою власну думку, яка співпадає з задумом Творця, можна підкорити тваринні інстинкти людини. Така особа намагається робити добро, вести себе як велить їй совість, практикує здоровий спосіб життя та немає шкідливих звичок.

Досягнувши цього стану, наповнюєш чакру плюсовою енергією – енергією Янь. Коли енергії центру урівноважуються, особа що досягла такого стану уже може свідомо оцінювати обставини і поводити себе відповідно. До повного володіння собою ще далеко, але це вже успіх. Свідомо керуючи першим центром, неофіт, може направити його енергію для захисту себе чи на допомогу іншим. Він має можливість її використання на фізичному плані. Яка проявляється як фізична сила, спритність, миттєва реакція, блискавична оцінка обставин. Внутрішнє відчуття сили суперника та прогнозування його дій. Проявляються перші ознаки яснобачення, дальньобачення, можливість управляти своєю фізичною силою. На даному етапі розвитку неофіт вчиться управляти своїм організмом, може розвивати пам'ять, в тому числі і зорову. Розвивається уява і хто має схильність до малювання може її так розвити, що буде писати картини. Людина починає бачити паралельні світи, спостерігає за життям істот потойбічних світів та бачить духів. На даному етапі можна починати розвивати можливості бачення крізь непрозорі предмети.

Це дуже відповідальний період становлення неофіта, так як саме тут важливо не зійти з правильного шляху та не кинутися на розвиток, так званих, сідхів. Сідхи, - це в понятті сучасної людини, зверх можливості: неміряна сила, читання думок, телекінез, безконтактний бій, миттєве зцілення хвороб і т.д. Зациклюватися на них не можна, так як це тупиковий шлях, що зупиняє подальший духовний розвиток особи яка на нього клюнула. А взагалі-то сідхи проявляються самі по собі, в міру того як неофіт розвивається духовно. Це відбувається так само, як проявляються фізичні можливості сили, в міру зростання тіла людини. По мірі росту фізичного тіла особа може підняти більший вантаж, виконати важчу роботу.

В цей час неофіт починає усвідомлювати свою силу і інші можливості. Зростаючи духовно, він ніколи не застосує її не оправдано. Це точно так як і в житті. Психічно здорова людина ніколи не завдасть будь-якої шкоди слабшому, хворому чи каліці. Нормальні ж перехожі, не б’ють дітей тільки тому, що самі фізично міцніші? Тільки психічно неповноцінні можуть вести себе подібним чином.

Козак і друга чакраОсвоївши можливості цієї чакри та навчившись ними керувати, можна сміливо переходити до пробудження наступної. Ця чакра базується в нервовому сплетінні куприка. Там в дрімотному стані знаходиться енергія кундаліні. Саме та, над пробудженням якої роками працюють індуси-йоги. А в східних видах боротьби вона в пробудженому стані є силою Дракона. Та правильніше її було б називати силою змія. І якщо згадати казки з дитинства, то це саме та сила, що уособлювалася в образі Змія-горинича. А його одна, три, шість, дев’ять та дванадцять голів говорили про основні етапи проходження по шляху самовдосконалення. Це ті сходинки де потрібна найбільша обережність та кмітливість. Саме на цих етапах неофіта підстерігають небезпеки. Майже як у казці, змарнував хвилинку, заворонився, полінився і Змій тут же чарівним нігтиком знову приростив свої голови. І тоді, якщо ще є наполегливість та сила, боротьба починається з початку.

На цьому етапі розвитку, більш удосконалюються здібності, що були пробуджені і підкорені в першій чакрі. Майже так само, приходиться боротися з спокусами, егоїзмом. Знову утримувати себе від безпідставного використання сили. А сила, в тому числі і фізична, тут проявляється набагато більша.

Неофіт подорожує по паралельних світах, знайомиться з їх законами, звичаями не вмішуючись в життя мешканців. Бачить різноманітність проявлення життя всесвіту.

На даному етапі появляється можливість розуміння інших мов, а значить і їх вивчення. Особливо наполегливі можуть опанувати будь-яку мову за лічені хвилини. Потім закріплюють ці знання шляхом спілкування на цій мові, переглядають кінофільми, читають книги. Дві неділі достатньо для стабільного закріплення мови і вільного володіння нею.

Поступово іде підключення енергоінформаційного поля нашої планети. Сила кундаліні проявляється в умінні на практиці використовувати прийоми східних єдиноборств. Тобто, після деяких практичних занять, вміти вільно використовувати стилі єдиноборств такі як: тигра, мавпи, богомола, дракона та інші.

Підкорення другої чакри дає можливість розумно управляти силою чотирьох стихій природи: землі, води, повітря та вогню. Неофіт вчиться потоками зцілювати хвороби, гоїти рани, «ремонтувати» ауру, впливати на погоду, очищати навколишній простір від чужих енергій та демонічних істот, робить перші кроки в телекінезі та телепортації. Це вимагає від нього більшої самодисципліни та впевненості.

Екскурсії по світах стають більш змістовними. Появляється розуміння життя істот в тих світах і поняття їх прояву та впливу на людей. Стає зрозумілим, як люди своєю поведінкою (наркотиками, алкоголем, тютюнопалінням, егоїзмом, сварками та підлістю) притягують в наш світ цих істот і як останні зводять їх з життя. З’їдаючи, в повному розумінні цього слова, їх енергетику, кров і навіть їх оточення.

Розібравшись у цьому і підкоривши в собі такі прояви, неофіт має можливість управляти собою, а отже і подібними істотами які заволоділи чужим тілом чи майном. Він наповнив другу чакру енергією - Янь і може очищати тіла одержимих від підселенців, а будівлі, квартири чи інше майно від полтергейсту (неприкаяних духів) чи демонів першого і другого нижніх світів. Він, ще не чарівник, але вже і не простий смертний. У випадку своєї передчасної смерті, він і «мертвим» при бажані, зможе за себе помститися та бути захисником для інших. Такій особі уже відомо, що всесвіт не зовсім схожий на той, що нам описують світові релігії. Та вони були потрібні на певних етапах розвитку, та ще й сьогодні, відіграють відведену їм роль. Але світ міняється, міняються і актори яким відомо набагато більше. Тому граючи свою життєву роль, вони мають можливість імпровізувати. В силу своїх знань та умінь, впливають на Природу з метою її захисту та покращення. В міру сил та можливостей, вносять свій посильний вклад в скарбницю людства.

Є люди які вже від народження мають відкриті чакри. До христянизації Русі, волхви бачили таких дітей і давали їм відповідні імена. Самим поширеним для тих, що мали пробудженою першу чакру, було ім’я – Ян. І відповідно родини, які уже генетично закріпили такі ознаки, носили прізвища Янковий, Янусь, Янукович і інші, що починалися на ян. Дітей, що родилися з пробудженими двома чакрами, називали подвійними іменами по типу Мирослав, Владислав, Мстислав, Ярополк, Світодар. Таких людей називали двічі народженими, так як вони від народження мали можливість знати свої минулі втілення. А служителі тодішнього культу (волхви, жерці, цілителі) бачили їх можливості і призначення в цьому житті. Тому і називали їх, відповідно іменами, що говорили самі за себе. Наприклад: Володар - управитель стихій, Радомир – спеціаліст по дипломатії, Богумир – священнослужитель і т.д.

Дітей, що мають від народження пробудженими три нижні чакри, в народі називають Троянами. Ще і сьогодні збереглися та є досить поширеними прізвища Троян. Такі люди мали від народження, як би сьогодні сказали б, чарівні можливості. Вони в попередніх втіленнях розвили в собі три нижні енергетичні центри, та в повній свідомості покинули цю тілесну оболонку. Такі особи заслужили право жити та трудитись на благо істот, що розвиваються, в вищих світах. На землі, вони народжуються знову лише по своїй волі, для виконання якихось особливих місій.

Козак і третя чакраОпанувавши дві нижні чакри, можна приступати до пробудження наступної. Третя чакра знаходиться в районі сонячного сплетіння. Це свого роду другий мозок людини. Наші предки називали її центром – Хара. А людей, що вільно володіли енергією хари - характерниками. Звідси і походить слово характер, що насправді є виявом волі. А особи, що мали великий запас позитивної енергії, ще і досі називаються харизматичними. Їх вважають щасливчиками. Та насправді - це результат наполегливої праці над собою.

Ті ж, хто не може управляти центром хари, практично обездолені люди. В них дуже мала або зовсім відсутня сила волі. Вони саме легше підпадають під вплив собі подібних, але з трохи більшим запасом енергії осіб. Такі, також ще не розвинені, та більш напористі, нахабніші покидьки ними керують. Тому, що нормальна людина, не позволить собі глумитися над слабкішим. Отже стає зрозумілим, що соціальна нерівність породжується нестачею життєвої енергії та низьким морально-психологічним рівнем розвитку людиноподібної істоти. Яка вже має зовнішні ознаки людини, та ще пусту оболонку. І саме для того, щоб її наповнити, ми і родилися саме в цьому світі.

Пробудивши третю чакру, ми по мірі її наповнення, підкоряємо своїй волі всі істоти цього рівня. Опановуємо природні стихії, отримуємо владу над істотами паралельних світів – так званими демонами. Тобто істотами інших світів, які повинні підкорятися та служити людині. Потойбічні істоти по мірі нашого розвитку, за задумом творця, створені для задоволення наших потреб у відповідних світах, точно так як, тваринний, рослинний та мінеральний світи служать матеріальному прояву людини у нашому проявленому світі. Доки наша духовна сутність не дійде до повної досконалості і відпаде потреба у підтримані життєдіяльності нашої фізичної оболонки за допомогою грубої їжі. Точно так, як більш розвинені духовно народи, уже давно вегетаріанці, а їх фізичні дані та витривалість набагато кращі. Це особливо не афішують, але і ховати уже не має сенсу. Поцікавтеся хоч такими даними. М’ясоїдний марафонець в середньому втрачає вкінці забігу 3-3,5 кілограма ваги, тоді як вегетаріанець, навпаки прибавляє в середньому 1-2,5 кілограма. З цього прикладу стає зрозумілим, що це вже зовсім інша істота. Тоді ким же стають ті, хто переходить на живлення тонкими енергіями (по типу сонячної)?

Гарно поміркувавши на тему нашого буття, навіть, малоосвічена особа починає розуміти, що сенс нашого життя не в тому, щоб обов’язково стати мільйонером. Напевно є ще щось цінніше. І далеко не всі заможні - обов’язково порядні та розумні. Та й не кожного з них можна назвати людиною.

Тому ж, хто підкорив свої тваринні прояви, наповнив третій центр енергією любові, послушні сили матінки природи. Він їх не від’ємна частинка. Має повноваження творця. Йому підвладні звірі, він миттєво гоїть рани, зрощує кістки та зцілює невиліковні хвороби. Може прогнати будь яких підселенців що захопили тіло людини. Та не завжди це робить тому що, розуміє причини. Розуміє мову рослин, тварин, птахів та риб. Бачить і чує на відстані. Матеріалізує предмети та може впливати на технічні пристрої. В розумінні сучасної людини він чарівник. Саме тому, енергетичні центри людини наші предки називали – чарами, а того хто їх розвив чарівником.

Ось і закінчилася наша коротенька розповідь про можливості людини. Далі ваш вибір. Ми ще не боги, та не відкидаємо того, що він заложив в потенціал майбутньої Людини. Вчимося самі і ділимося набутим досвідом з кожним, хто побажав стати на шлях самовдосконалення. На сторінках цього видання ви взнаєте про досягнення наших земляків.

З чого все починалося. Про тих, хто вже сьогодні чогось досяг та де і як загубив свої можливості. В розділі «цілительство» ви можете ознайомитися з історією розвитку цього напрямку на вінничині, ще у роки Союзу. Про досягнення та можливості людини продемонстровані нашими земляками.