Бій в сліпу

Найближчим часом, на базі однієї з військових частин Вінниччини, планується показовий виступ-демонстрація рукопашного бою з зав’язаними очима.

В даний час іде відбір талановитої молоді, що має бажання осилити це мистецтво та посвятити своє життя відданому служінню Батьківщині. Суть даного методу полягає в застосуванні методики навчання сліпих, розробленої в 80-х роках спеціалістами Вінницького експериментального центру «Атлант», який було створено при Президії Академії медичних наук СРСР. Жителі Вінниччини старшого покоління, пам’ятають біодіагностів, що працювали згідно розпорядження Головного управління міністерства охорони здоров’я СРСР в 1988-1991 роках, на базі лікарень міста Вінниці, проводячи діагностику стану здоров’я пацієнтів без застосування будь яких приладів. Вони мали можливість бачити роботу та стан здоров’я внутрішніх органів людини при допомозі внутрішнього зору. Це неодноразово висвітлювалося в засобах масової інформації. Зокрема в друкованому органі ЦК КПУ «Робітничій газеті», «Вінниччині», «Комсомольському племені», «Колгоспній зорі» та ряді інших видань.

Молоді «рукопашники» будуть демонструвати можливості людини орієнтування в просторі з зав’язаними очима, та вести справжній бій з суперником. Показуючи швидкість, точність удару, спритність та передбачення дій противника.

Всі розуміють стан в якому знаходиться країна, тому і шукають шляхи вирішення проблеми. Безперечно зрозуміло, що такі можливості просто необхідні на кордоні, розвідникам, бійцям сил спеціальних операцій, морським плавцям, славнозвісній альфі, при охороні стратегічних об’єктів. Тому, сьогодні над цією проблемою і працюють кращі тренери громадських організацій «Рось», «Терен», «Тейваз», «Кремінь», «Лелеки» та «Військово-патріотичний центр «Захист Вітчизни», організатори Всеукраїнського національно - патріотичного марафону, що стартував з м Вінниці 16 листопада 2016 року.

Подорожуючи містами і селами України, вони на власному прикладі, показують можливості людини, пропагуючи здоровий спосіб життя, запрошуючи молодь до співпраці. Налагоджують зв’язки з органами державної влади, громадськими організаціями, силовими структурами та органами правопорядку, укладаючи договори про співпрацю. Надіючись що їх праця не пропаде марно і зможе послужити Батьківщині.

В подальшому планують розробити методики підготовки бійців для різних видів військ та інших потреб народного господарства.